Godzina W(yłączenia)

Kochani, w ramach akcji „Godzina dla Ziemi”, postanowiliśmy całkowicie wyłączyć serwery obsługujące Jawne Sny. Tym samym kończymy działalność serwisu, przechodząc – niczym pingwiny w „Madagaskarze” – do kolejnego levelu: „Wieczność dla Ziemi”. W tej
sprawie napisze do Was jeszcze WPROST Olaf Szewczyk. Maila wyjaśniającego PRZEKROJOWO całą sytuację wystosuje Paweł Schreiber. Mnie pozostaje KSIĄŻKOWA informacja.


Było miło, ale sami rozumiecie: kiedyś z tego snu należało się obudzić. „Czy ten upadek nigdy się nie skończy?” – pytała spadająca Alicja. To jest ten moment, kiedy trzeba wypowiedzieć słowo „koniec”.

PS Miłego podróżowania z Orbisem!
PS4 Press PLAY to STOP.

7 odpowiedzi do “Godzina W(yłączenia)

  1. daper123

    CDA CDA… CDA jest narazie jedynym portalem na którym nie było żartu prima-aprilisowego takiego jak ten… ale forum mycraft.pl przegiął pałe żartując sobie ze śmierci… chociaż być może to taki ostatni trolling czytelników, dodawać takiego posta 1 kwietnia, ale jakoś mi się nie wydaje żeby to była prawda, chociażby ze względu na niedorzeczność powodu. Proszę o wybaczenie za psucie efektu następnym czytelnikom, jestem świnią, należy mi się BAN

    Odpowiedz
  2. Paweł Schreiber

    Ech. Miałem ambitne plany na 1 kwietnia – m. in. zbanowanie dapera123 i ocenzurowanie jakiegoś komentarza Olafa, które następnie zostałoby ocenzurowane przez Olafa, ale niestety nie udało się – przez większość dnia nie miałem dostępu do komputera. Umówiliśmy się nawet wstępnie z Olafem na wieczorną ustawkę, ale nic z tego w końcu nie wyszło. Romanie, po raz kolejny uratowałeś honor Jawnych!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *