GRAkademia gra dalej

http://jawnesny.pl/wp-content/uploads/2012/11/grakademia.jpgParę razy pisaliśmy już o łódzkiej GRAkademii – cyklu imprez i spotkań związanych z grami, który coraz bardziej się rozrasta. Najnowszym dzieckiem tej inicjatywy jest cykl zatytułowany „Niszówka”. Oto, co na jego temat mówią sami organizatorzy:

Naszym celem jest zebranie grupy pasjonatów, którzy raz w miesiącu będą zbierać się w Piwotece Narodowej (ul. 6 sierpnia 1/3, Łódź) i dyskutować o tytułach niszowych, starszych i nieco zapomnianych, niezależnych lub artystycznych, o których warto mówić i które warto promować.

Na Niszówce nie będzie turniejów w Tekkena, Street Fightera, FIFĘ, PESa czy NFS i inne CSy lub Starcrafty. Stawiamy raczej na retro, pikselozę, częściej 2D niż 3D, gry planszowe i karciane oraz pozycje omijające główny nurt. Jeśli lubisz gry niezależne, masz ochotę odświeżyć klasyki sprzed lat lub chcesz aby Twoją ulubioną niszową grę poznało szersze grono osób to właśnie impreza dla Ciebie!

Na Niszówkę możesz przynieść płytę z grą, pudełko z planszówką, a nawet całą konsolę i pokazać nam co Cię interesuje. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje. Pokażmy, że nie tylko przy produkcjach AAA można się świetnie bawić!

Impreza organizowana przy współpracy z Piwoteką Narodową i firmą Checkpoint, pod patronatem portalu ŚwiatGry.pl.
17:37 jest też na naszym FB.

Organizatorzy: Grakademia – Dominika Staszenko, Marcin M. Chojnacki
Miejsce: Piwoteka Narodowa,  Łódź ul. 6 sierpnia 1/3
Data: 18 grudnia, 18.30

Inicjatywa zapowiada się interesująco, a gier, które warto by w jej ramach nagłośnić, pojawia się coraz więcej – a więc my również zapraszamy na pierwszą, prawieBożoNarodzeniową Niszówkę.

Jedna odpowiedź do “GRAkademia gra dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *