Muzyka z gier w Klimatyzatorze – zaproszenie po raz drugi

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na kolejne specjalne wydanie popkulturowej audycji „Klimatyzator”, którą prowadzę wraz z Piotrkiem Czarnotą w Radiofonii. Odcinek ten będzie emitowany na żywo jutro (czwartek), 15 sierpnia, od godziny 21:00. Znów, przez bite trzy godziny, będziemy prezentować muzykę z najrozmaitszych gier wideo i swobodnie dywagować na temat tego medium.

Od poprzedniego razu w Radiofonii trochę się zmieniło. Rozgłośni nie ma już w eterze, natomiast znacznie łatwiej słuchać jej w internecie. W tym celu można:

W trakcie trwania audycji możecie kontaktować się z nami poprzez:

Dzięki i zapraszamy serdecznie jutro. Mam nadzieję, że się usłyszymy!

11 odpowiedzi do “Muzyka z gier w Klimatyzatorze – zaproszenie po raz drugi

 1. Prusky

  Dobra wiadomość, jutro o dziewiątej będę czekał przed odbiornikiem. Właśnie przeglądam profil Klimatyzatora i mam nadzieję, że prowadzący nieco powstrzymają swoją, ekhem, żywiołowość ;-)

  Odpowiedz
  1. Michał Gancarski Autor tekstu

   No więc z całego serca pragnę obiecać, że nie zagwarantujemy, że nikogo nie obrazimy :-) Tak to już z nami i tą audycją jest, że służy nam za medium do rozmów o absolutnie wszystkim co ludzkie. Niemniej odcinki growe są zazwyczaj bardziej stonowane.

   Odpowiedz
 2. GameBoy

  Słucham, słucham i jest nieźle, chociaż brakuje mi tu bardziej charakterystycznych utworów, większość tych, które daliście to bardziej takie zapychacze w tle.

  Odpowiedz
 3. Prusky

  Kiedy piszę te słowa, audycja właśnie się kończy (ponurymi dźwiękami). Niniejszym chciałem podziękować za kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty (gambleryzm), a zwłaszcza za Józefa Gonzaleza, na pewno wkrótce przyjrzę się jego twórczości z bliska. Poza tym dzięki za przypomnienie o istnieniu „humble bundle”, no i za występ GZA (niedawno odkryłem istnienie Wu-Tang Klanu).

  Wbrew moim obawom audycja nie była przegadana (no, może trochę), autorzy nie silili się na tanie efekciarstwo. Summa summarum, czekam na następny Klimatyzator w temacie gier ;-)

  Odpowiedz
  1. Michał Gancarski Autor tekstu

   Dzięki, że słuchałeś. Będziemy informować o kolejnych odcinkach. Czasem się rozgadywaliśmy ale bardzo rzadko robimy takie odcinki, więc wybucha w nas ta wielka chęć zwykłego pogadania o grach. Ponure dźwięki na końcu to fenomenalna ścieżka do Kairo:

   http://wounds.bandcamp.com/album/kairo-arranged-soundtrack

   Jeśli uda mi się wreszcie znów napisać coś na JS, to z pewnością będzie to tekst o tej właśnie grze.

   Odpowiedz
   1. GameBoy

    „Czasem się rozgadywaliśmy ale bardzo rzadko robimy takie odcinki, więc wybucha w nas ta wielka chęć zwykłego pogadania o grach.”

    Jest jedno wyjście – róbcie częściej audycje z muzyką z gier. :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *