5 odpowiedzi do “Pilne: „Left 4 Dead 2” za darmo

 1. Surin

  Ponoć ważne było zainstalowanie gry po jej pobraniu do biblioteki, aby tej darmowej kopii nam Steam nie usunął po okresie promocji…

  Odpowiedz
 2. Olaf Szewczyk Autor tekstu

  A propos umierania, właśnie trwa na Steamie promocja „Dark Souls” – z 80-procentową zniżką. Do jutrzejszego wieczora. Kto jeszcze nie ma, ten osioł, jeśli teraz nie kupi. Aaaaabsolutnie trzeba w to zagrać.

  Odpowiedz
 3. Bartłomiej Nagórski

  Jak wszyscy, to wszyscy: na Sony Entertainment Network aka PlayStation Network Store trwa sroga wyprzedaż na różne rzeczy:
  https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/cid=STORE-MSF75508-JANSALE

  Klasyki, jak Dragon Age I i II, Mass Effect czy oba BioShocki – za dwie dyszki. Muramasa za pięć dyszek. Ni No Kuni, śliczne jRPG powstałe jako owoc współpracy Studia Ghibli i Level-5 – za cztery dyszki. Brothers: Story of two Sons – za dwie. Dla abonentów PS+, dodatkowe złotówki obniżki. To tylka kilka rzeczy, które wpadły mi w oko, bo lista jest bardzo długa:
  http://blog.eu.playstation.com/2013/12/24/the-playstation-store-january-sale-starts-today/

  Odpowiedz
 4. Surin

  Warto zerknąć na Humble Bundle za dwa dni, szósty zmysł mi sugeruje świetne Chivalry: Medieval Warfare za grosze… Obstawiam 75% ze dadzą właśnie to i tylko to za symbolicznego dolara (no może i DLC się pojawi w pakiecie, kto wie).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.