13 odpowiedzi do “Już niedługo…

 1. M

  Najgorsze, że bez sprawdzania nie mogłem sobie przypomnieć nawet, która to już część. Wiele wątków z pewnością już dawno uleciało z mojej pamięci. Nie wiem, czy bez powtórnego obcowania z poprzednimi częściami jest w ogóle sens zabierać się za nową.

  Odpowiedz
  1. Bartłomiej Nagórski Autor tekstu

   Sam tak trochę mam. Ale pierwszą część przeszedłem już dwa razy (przed premierą drugiego epizodu i razem z drugim – przed trzecim), więc nie chce mi się robić tego ponownie. Tak czy owak – Kentucky Route Zero to jedna z najoryginalniejszych gier ostatnich lat i każdy jej epizod jak dotąd to rzadko spotykane doznanie.

   Odpowiedz
 2. mack

  Witam
  Bardzo, bardzo proszę o analizę gry Inside przez Bartłomieja Nagórskiego . Czytając dotychczasowe prace Bartka bardzo liczę na wartościową analizę tej gry.

  Odpowiedz
  1. Bartłomiej Nagórski Autor tekstu

   Hej Mack,

   Dzięki za wiarę w moje skromne możliwości. Mam „Inside” na wishliście, ale mam też bardzo dużo zaległości, bardzo mało czasu i pewien bardzo interesujący projekt na tapecie (związany z pisaniem o grach). Realistycznie rzecz biorąc, szanse na to że dam radę zahaczyć „Inside” jeszcze w tym roku, nie mówiąc o napisaniu czegoś o niej, są znikome.

   Tak czy owak, jakby się udało coś zdziałać, to na pewno opublikuję to tutaj na Jawnych.

   Pozdrawiam!

   Odpowiedz
 3. mack

  Fajnie , z góry dziekuję, „Inside” to tylko 4 h gry.
  Zwróciłem się do Ciebie, ponieważ pamietam felietony o Soulsach, a zwłaszcza świetny tekst o Astrei, a Demonsy to jedna z ważniejszych dla mnie gier – początek przygody z graniem na konsoli, tajemniczość gry dostępnej wtedy tylko w Azji.
  Analizy „Inside” przez youtuberów są żenujące, zaś recenzenci – nie spojlerują i dzięki temu są zwolnieni z analizy fabuły/przesłania gry.

  Odpowiedz
  1. Bartłomiej Nagórski Autor tekstu

   Hej Mack,

   Daję tylko znać, że kupiłem Inside na halloweenowym promo, zainstalowałem i pograłem jakieś 10 minut. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się to co widziałem. Nie miałem kiedy pograć, a wydaje mi się że ten tytuł zasługuje na to, żeby usiąść na spokojnie i przejść go delektując się klimatem i smaczkami. Tak że w listopadzie na bank przejdę, a potem postaram się spisać odczucia na świeżo. Nie mogę obiecać na 100%, niemniej szanse są spore.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *