Akademia: kolejne ogłoszenie last minute

Wybaczcie, że po raz drugi w serii akademickich ogłoszeń informuję o evencie tak późno, ale może ktoś zdąży jeszcze przeczytać i do nas dotrzeć :-).

Otóż, zapraszam na pierwsze oficjalne spotkanie Sekcji Badaczy i Projektantów Gier (części Koła Naukowego Medioznawców UJ), które odbędzie się dziś (wtorek, 13 grudnia) o 18.00 w sali 2.110 na kampusie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (ul. Łojasiewicza 4, Kraków). W programie prezentacja na temat historii cRPG i dyskusja na temat gatunkowości w grach, a także informacje na temat dalszych planów sekcji i zbieranie kolejnych pomysłów :-). Zapraszamy przede wszystkim studentów UJ i innych krakowskich uczelni, ale w zamiarze spotkania sekcji są otwarte dla wszystkich.

Polecam też fejsbukowy profil Koła Naukowego Medioznawców UJ – tam będą się pojawiać informacje o następnych spotkaniach i innych wydarzeniach (jak np. medioznawcze konferencje, które mamy w planach na ten rok).

Zapraszam!

5 odpowiedzi do “Akademia: kolejne ogłoszenie last minute

 1. SumioMondo

  Na moim wydziale, piętnaście minut drogi od mieszkania? Grzechem byłoby nie wpaść, zwłaszcza, że dziś nie mam zajęć.

  Macie mój miecz.

  Odpowiedz
  1. Piotr Sterczewski Autor tekstu

   Aua +1

   To ja raz jeszcze przepraszam i – choć na razie nie mogę dać oficjalnego ogłoszenia – daję taki hint, że wtorek o 18 na kampusie WZiKS to najpewniej będzie już stały termin spotkań sekcji (choć nie zawsze co tydzień).

   Odpowiedz
   1. Aśka

    Dziękuję za informację :). Akurat we wtorki mam konsultacje z promotorem, więc idealnie ^^. Z bardzo wielką chęcią co jakiś czas wpadnę posłuchać (choć pewnie niewiele wniosę od siebie ;) ). Staropolskim zwyczajem pocałować ugryzione miejsce? :>

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *