Czas nerdów. „Ha!art” o grach

ha_43Z przyjemnością informuję, że właśnie ukazał się numer kwartalnika postdyscyplinarnego „Ha!art” poświęcony wyłącznie grom wideo.

Sam nie dostałem jeszcze swojego egzemplarza autorskiego, ale już nie mogę się doczekać – zestaw autorów i tematów jest (jak można się przekonać po spisie treści) bardzo różnorodny. Jak mówi we wstępie Adam Ladziński, redaktor numeru – „leveli jest zatrzęsienie”. Fragmenty numeru można zresztą przed decyzją o zakupie przejrzeć tutaj. Wydaje mi się, że na rynku polskich publikacji o grach to najciekawsze wydarzenie od czasu pojawienia się „Lagu” (który to, niestety, znowu zapadł bez wieści w długi sen zimowy).

Rzecz cieszy mnie tym bardziej, że (#prywata) w środku można znaleźć teksty aż sześciorga członków koła lvl.up, skupiającego badaczy gier z UJ.

Ponadto, w najbliższy czwartek (23 stycznia) o 17:00 w krakowskiej Artetece odbędzie się spotkanie promocyjne numeru (szczegóły w wydarzeniu na FB). Serdecznie zapraszam!

59581_740601932619394_656472277_n

 

 

9 odpowiedzi do “Czas nerdów. „Ha!art” o grach

 1. Marcin M. Chojnacki

  Ja z kolei czekam na swój egzemplarz recenzencki, jestem bardzo ciekawy co też znajdę w środku, bo zapowiedź wyglądała bardzo obiecująco. Myślę, że już jest czego gratulować bo dobrej publicystyki o grach ciągle w Polsce jak na lekarstwo :) Piotrze, trzymajcie z lvl.up dalej tak wysoką formę :D

  Odpowiedz
  1. Piotr Sterczewski Autor tekstu

   Cóż, autorów zapraszał ha!art, ja w tej kwestii miałem raczej niewiele do powiedzenia ;-). Gdybym wiedział o jakichś podobnych inicjatywach w przyszłości, to będę informował.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *