A propos konkursu (po późnoponiedziałkowej aktualizacji!)

W telegraficznym skrócie: pisałem, że mamy nadzieję ogłosić wyniki konkursu w ten weekend. Niestety, nie spłynęły jeszcze wszystkie werdykty. Przepraszam, ale bez tego nic się nie da zrobić. Mam nadzieję, że to już wiele nie zajmie, wszyscy jurorzy wiedzą, że czekacie na wyniki – nie każdy jednak był w stanie zdążyć w tym terminie. Prac konkursowych trochę się zebrało, a nie można ich przecież czytać po łebkach, bo ocena musi być możliwie trafna. W imieniu jury proszę o wyrozumiałość i jeszcze odrobinę cierpliwości.

A, i jeszcze jedno: nagrody nie zginęły (o czym upewniam, bo ktoś już dziś wyraził w tej sprawie swój niepokój). Jest ich nawet więcej, niż pokazywaliśmy :). Zgodnie z obietnicą przecież każdy, kto wziął udział w konkursie głównym, coś dostanie. A nadesłało swe prace więcej osób, niż przewidzieliśmy nagród. Dlatego dokładamy kolejne. Jakie – zobaczycie przy ogłoszeniu wyników.

Z OSTATNIEJ CHWILI (poniedziałek 23.30):
Jeśli nic się – odpukać – pechowo nie posypie, ogłosimy wyniki konkursu jutro, najprawdopodobniej późnym wieczorem.

 

3 odpowiedzi do “A propos konkursu (po późnoponiedziałkowej aktualizacji!)

  1. iBoy

    Dziękuję za wyjaśnienia w kwestii formalnej konkursu. Pomimo, iż brałem w nim udział nie liczę na wygraną ( bardzo krótka forma literacka ), ale z ciekawością zapoznam się z wynikami konkursu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *