Akademia: Krajowe Ramy Gamifikacji

lvl.upDrodzy czytelnicy Jawnych,

zapraszamy na kolejne spotkanie Sekcji Projektantów i Badaczy Gier lvl.up (tym razem organizowane wspólnie z krakowskim kołem Polskiego Towarzystwa Badania Gier), jutro (wtorek) o 17:30 w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (sala 2.115).

W programie wystąpienie dra Michała Mochockiego z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pod tytułem „Krajowe Ramy Gamifikacji: jak ograć reformę szkolnictwa wyższego”. Dr Mochocki zajmuje się naukowo praktykami grywalizacji/gamifikacji, również w zastosowaniach akademickich. Po wystąpieniu (oczywiście) przewidujemy dyskusję.

Facebookowe ogłoszenie o wydarzeniu tutaj.

Zapraszamy!

7 odpowiedzi do “Akademia: Krajowe Ramy Gamifikacji

 1. ic4

  Dałoby się zrobić jakiś stream/nagrać spotkanie dla mniej szczęśliwych, którzy muszą pracować/nie mieszkają w Krakowie? Perfekcyjna byłaby też możliwość zadawania pytań na odległość (uczestniczyłem w publicznej obronie doktoratu, gdzie można było pytać przez second life i bardzo ładnie to wyszło).

  Odpowiedz
 2. Piotr Sterczewski Autor tekstu

  @ic4 – nie jestem pewien, czy zorganizowanie streamingu z dnia na dzień nie przerośnie możliwości naszej skromnej sekcji, a także czy prelegent nie miałby nic przeciwko, ale rzucę temat, jeśli się uda, to dam znać.

  Pawle, popieram namówienie na występ gościnny na JS :-).

  Odpowiedz
 3. Marcin M. Chojnacki

  Temat ciekawy, choć ja osobiście bardziej zainteresowany jestem zjawiskiem gryfikacji. Szkoda, że Kraków i szkoda, że niemal w tym samym czasie robię Niszówkę, ale popieram propozycje powyżej żeby umieścić tutaj jakieś materiały :)

  Odpowiedz
  1. diak

   M.M.Ch. -> a jeśli można wiedzieć tobw jaki sposób rozumiesz gryfikacje, stawiając ją w opozycji/obok grywalizacji/gamifikacji?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *